4.0
Toplamda 3 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Gün Doğmadan Türkçe Dublaj Tek Parça Full izle

-

Before Sunrise

Gün Doğmadan Türkçe Dublaj Tek Parça Full izle
Filmfiz Özet:
Celine Fransız yüksek lisans öğrencisidir. Amerikalı Jesse ise bir yazar adayıdır. İkili aynı trende olduklarını bilmemektedirler. Fakat bir çiftin kavgası sayesinde ikili tanışırlar. Amerikalı Jesse ülkesine dönmek için uçağının kalkacağını söyler. Parasız ve kalacak yeri olmadığı içinde Viyana sokaklarında uçak saatine kadar gezeceğini söyler. Celine'de Jesse'ye katılır ve ikilinin arasında çok farklı bir bağ oluşacaktır.


Gün Doğmadan filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Gün Doğmadan filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı ve Orjinal dilinde sitemizden izleyebilirsiniz.


Gün Doğmadan isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.


Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır.
Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.
Yorum Alanı