5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Görevimiz Tehlike 2 (Mission: Impossible 2) Full HD izle

-

Mission: Impossible II

Görevimiz Tehlike 2 (Mission: Impossible 2) Full HD izle
Filmfiz Özet:
IMF ajanı Ethan Hunt zor zamanlarında bile neleri başarabileceğini kanıtlamıştır. Kendisini aklamış ve komploların hepsini gün yüzüne çıkardıktan sonra büyük bir saygınlık kazanmıştır. Ethan Hunt aldığı istihbaratlara göre bir IMF ajanının çaldığı çok tehlikeli bir virüs olduğunu öğrenir. Virüsü bulmak ve çok tehlikeli olmadan önce ele geçirmek için Nyah adındaki hırsız kız ve bilgisayar uzmanı olan eski ortağı Luther ile birlitke çalışacaktır.


Görevimiz Tehlike 2 (Mission: Impossible 2) filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Görevimiz Tehlike 2 (Mission: Impossible 2) filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı ve Orjinal dilinde sitemizden izleyebilirsiniz.


Görevimiz Tehlike 2 (Mission: Impossible 2) isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.


Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır. Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.Film izle
  •  Süre: 123 Dakika
  • Ülke: ,
  • İZLENME: 410
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 1
  • 1080P
Yorum Alanı