8.0
Toplamda 2 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Görevimiz Tehlike 1 (Mission: Impossible 1) Full HD Türkçe Dublaj izle

-

Mission: Impossible

Görevimiz Tehlike 1 (Mission: Impossible 1) Full HD Türkçe Dublaj izle
Filmfiz Özet:
IMF adı verilen yani İmkansız Görev Gücü adındaki bir görevde olan Jim Phelps ve ekibi IMF ekibinin içine sızan köstebeği bulmak için arayışlarına başlarlar. Çekya'nın başkenti olan Prag'ta yapılan bir operasyonda olaylar çıkmaza girer ve ekipten sadece Ethan Hunt hayatta kalır. Bu olaydan sonra bütün suçlamalar ve olayların hepsi Ethan Hunt'un üstüne yıkılır. Ethan ise hayatta kalmak ve kendini temize çıkarmak için büyük bir mücadeleye girecektir.


Görevimiz Tehlike 1 (Mission: Impossible 1) filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Görevimiz Tehlike 1 (Mission: Impossible 1) filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı ve Orjinal dilinde sitemizden izleyebilirsiniz.


Görevimiz Tehlike 1 (Mission: Impossible 1) isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.


Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır. Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.Film izle
  •  Süre: 110 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 1.656
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 1
  • 1080P
Yorum Alanı