5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Geçen Yaz – (The Last Summer)

-

The Last Summer

Geçen Yaz – (The Last Summer)
Geçen Yaz (The Last Summer) Full HD 1080p izle Filmfiz Özet:
Artık liseyi tamamlayıp mezun olan öğrenciler hayatlarının sınavı olarak nitelendirebilecekleri üniversite sınavını da başarı ile geçerler. Artık son öğretim üniversite kalmıştır. Üstlerindeki stresi atmak isteyen Şikago’da yaşayan bir grup öğrenci ise yaz tatilinde birlikte güzel zaman geçirmek isterler. Fakat geçmişleri ile yüzleşecekler ve yavaş yavaş üstlerindeki sorumluluğun farkına varacaklardır.


Geçen Yaz (The Last Summer) filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Geçen Yaz (The Last Summer) filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı ve Orjinal dilinde sitemizden izleyebilirsiniz.


Geçen Yaz (The Last Summer) isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.


Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır.
Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.
  •  Süre: 109 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 445
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
Yorum Alanı