Esaretin Bedeli izle

-

The Shawshank Redemption

Esaretin Bedeli izle
Esaretin Bedeli (The Shawshank Redemption) Türkçe Dublaj Full HD izle Filmfiz Özet:
Andy Dufresne henüz daha genç, istikrarlı ve hırslı bir bankerdir. Andy hayatı olumlu giderken karısı ve karısının sevgilisini öldürmek suçlarından yargılanır ve ömür boyu hapis cezasına çarptırılır. Andy girdiği hapishane de hali hazırda olan tecavüz, dayak, gasp ve hırsızlık olaylarına karşı her zaman iyimser yaklaşmaktadır. Andy her zaman olumlu olduğu için çevresindeki mahkumlar da ondan ders alarak olumlu ve iyi insanlar olmaya başlarlar. Zaman geçtikçe artık parmaklıklar arkasında bile özgür olabilecek düşüncelere kapılmalarına yardımcı olur. Andy'nin, Ellis adında bir de mahkum arkadaşı olacak. Bu iki arkadaş zaman geçtikçe hayatlarının imkanlarını ve şanslarını yakalayacaklardır.


Esaretin Bedeli (The Shawshank Redemption) filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Esaretin Bedeli (The Shawshank Redemption) filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı ve Orjinal dilinde sitemizden izleyebilirsiniz.


Esaretin Bedeli (The Shawshank Redemption) isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.


Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır.
Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.
  •  Süre: 142 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 712
  • BEĞEN: 1
  • BEĞENME: 1
  • 1080P
Yorum Alanı