5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Dünü Kurtarmak – (See You Yesterday)

-

See You Yesterday

Dünü Kurtarmak – (See You Yesterday)
Dünü Kurtarmak (See You Yesterday) Türkçe Dublaj izle Filmfiz Özet:
C.J ve Sebastian orta okuldan beri birbirlerinden ayrılmayan iki arkadaştır. Birlikte çok iyi anlaşan arkadaşlar zamanda yolculuk yapma üzerine bir makine geliştirmeye çalışırlar. Hala hazır olmayan makine C.J'in ağabeyi olan Calvin'in bir polis tarafından öldürülmesi ile makinenin hemen son pürüzleri tamamlanır. İkili hala hazır olduklarına emin olmadıkları makine ile geçmişe dönerek Calvin'i kurtarmak isterler. Fakat bu o kadar kolay olmayacaktır. Çünkü hayat engebelerle doludur.


Dünü Kurtarmak (See You Yesterday) filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Dünü Kurtarmak (See You Yesterday) filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı ve Orjinal dilinde sitemizden izleyebilirsiniz.


Dünü Kurtarmak (See You Yesterday) isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.


Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır.
Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.
  •  Süre: 80 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 288
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
Yorum Alanı