5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Dora ve Kayıp Altın Şehri Full HD izle

-

Dora and the Lost City of Gold

Dora ve Kayıp Altın Şehri Full HD izle
Filmfiz Özet:
Dora hayatını ve yaşamayı çok seven zeki ve hırslı bir kızdır. Dora'nın her şeyden çok sevdiği ailesinin kaybolması üzerine büyük bir savaşa girecektir. Bütün bunların yanında bir'de kayıp altın şehrinin sırrını'da çözecektir.


Dora ve Kayıp Altın Şehri filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Dora ve Kayıp Altın Şehri filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı ve Orjinal dilinde sitemizden izleyebilirsiniz.


Dora ve Kayıp Altın Şehri isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.


Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır.
Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.
  • Ülke:
  • İZLENME: 822
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
Yorum Alanı