7.1
Toplamda 103 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Deliler Filmi Fatih’in Fermanı Full HD Tek Parça izle

-

Deliler

Deliler Filmi Fatih’in Fermanı Full HD Tek Parça izle
Deliler Filmi izle Fatih'in Fermanı Full HD Tek Parça izle Uzun yıllar sorun çıkartan Eflak, Osmanlı padişahı II. Murad tarafından bir sefer ile ele geçirilir. II. Murad farklı bir politika izleyerek burada II. Vlad'ın oğlu olan III. Vlad yani kazıklı voyvoda veya Kont Drakula olarak bilinen III. Vlad'ı babasının bir daha sorun çıkmaması için yanına alır. Fatih Sultan Mehmet ile birlikte eğitimler görür ve birlikte iyi bir ilişkileri olur. Daha sonra tahta geçen Fatih, Eflak'ın başına Voyvoda'yı atar. İlk başlarda Osmanlıya olan sadakatini hiç bozmayan Dracula daha sonra yavaş yavaş vergileri kesip insanları kazıklara oturtmaya başlar. Fatih durması için yolladığı elçiyi de kazığa geçirildiğini öğrenince kan kardeşi olan Vlad'ı ortadan kaldırmak için Baba Sultan'ı görevlendirir. Baba Sultan ise Gökkurt, Çebi, Suskun, Adsız, Mübariz, Kongar ve Aşgar'dan oluşan korkusuz ve ölümcül savaşçıları bir araya getirerek göreve yollar. Deliler olarak adlandırılan grup büyük ve zorlu bir mücadeleye girecektir.


Deliler Fatih'in Fermanı isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.

Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.
 •  Süre: 121dk Dakika
 • Ülke:
 • İZLENME: 3.464
 • BEĞEN: 36
 • BEĞENME: 14
 • 1080P
Yorum Alanı 3 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    ARİF 23 Haziran 2020 12:09:38

  BIKMADAN BEĞENEREK İZLEDİĞİM FİLMLER ARASINDA .. EMEĞİNİZE SAĞLIK

 2. avatar
    yasin çaglayan 22 Temmuz 2020 22:56:50

  iyiki varsın EREN guzel bı ayrıntı guzeldı keyf ile izledim tesekkurler

 3. avatar
    KIZILELMA 27 Eylül 2020 20:08:54

  Gerçek tarih ve kahramanlarımızın filmi