10.0
Toplamda 1 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Deadpool Türkçe Dublaj Full HD 1080p izle

-

Deadpool

Deadpool Türkçe Dublaj Full HD 1080p izle
Filmfiz Özet:
Wade Wilson insanlar tarafından pis işlerini yapmaları için tutulan bir adamdır. Bu şekilde para kazanıp hayatına devam etmektedir. Wade Wilson'a kanser teşhisi koyulur. Bir anda hayatı kararan Wade'in çok az ömrü kalmıştır. Kalan ömrünü tedavi ile kurtarılmayacağını öğrenir. Fakat Wade'ye bir teklif gelir. Wade'yi kurtarabileceğini söyleyen bir grup insan vardır. Wade son çare olarak kabul eder. Wade girdiği program sonucu artık çok farklı ve korkunç bir karakter olur. Ve kendisini bu hale getirenlerden intikam almak için harekete geçer.


Deadpool filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Deadpool filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı ve Orjinal dilinde sitemizden izleyebilirsiniz.


Deadpool isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.


Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır.
Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.
  •  Süre: 108 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 327
  • BEĞEN: 1
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
Yorum Alanı