5.3
Toplamda 6 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Deadpool 2 Türkçe Dublaj Full HD 1080p izle

-

Deadpool 2

Deadpool 2 Türkçe Dublaj Full HD 1080p izle
Filmfiz Özet:
Wade Wilson kendisini canavara çeviren insanlardan intikamını alarak gönlünü rahatlatmıştır. Artık tam anlamıyla güçlü bir kahraman olma yolunda ilerleyen Deadpool'un karşısında Cable adında çok güçlü ve çok tehlikeli birisi duracaktır. Deadpool ise Cable'ı yok etmek için mutant Domino, Negasonic, Teenage ve Warhead gibi mutantlar ile iş birliği yapmayı kabul edip, X-Force ekibini kurulumunu gerçekleştirir. Artık Deadpool lideri olduğu ekibi savaşa hazırlayıp büyük bir başarı elde etmek için hazırdır.


Deadpool 2 filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Deadpool 2 filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı ve Orjinal dilinde sitemizden izleyebilirsiniz.


Deadpool 2 isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.


Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır.
Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.
  •  Süre: 119 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 1.620
  • BEĞEN: 2
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
Yorum Alanı