6.5
Toplamda 5 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Çılgın İkili 3: Her Zaman Çılgın izle

-

Bad Boys for Life

Çılgın İkili 3: Her Zaman Çılgın izle
Filmfiz Özet:
Bad Boys: Her Zaman Çılgın, uyuşturucuya karşı savaş açan iki polisin yaşadığı macerayı konu ediyor. Mike Lowery ve Marcus Burnnet, narkotikten sorumlu olan iki polistir. Mike Lowery, orta yaş krizinin etkileri ile baş etmeye çalışırken, Marcus Burnett polis müfettişi olarak kariyerine devam eder. İkili, bu sefer bir uyuşturucu baronu olan Armando Armas’ın peşine düşer. Ancak Armando’yu yakalamak pek de kolay değildir. Aynı zamanda soğukkanlı bir katil olan Armando’nun peşine düşen ikili, kendilerini zorlu bir maceranın içinde bulur.


Çılgın İkili 3: Her Zaman Çılgın - Bad Boys for Life filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Çılgın İkili 3: Her Zaman Çılgın filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj dilinde sitemizden izleyebilirsiniz.


Çılgın İkili 3: Her Zaman Çılgın isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.


Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır.
Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.
  •  Süre: 123 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 844
  • BEĞEN: 1
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
Yorum Alanı