Buz Devri 3 (Ice Age 3) izle

-

Ice Age: Dawn of the Dinosaurs

Buz Devri 3 (Ice Age 3) izle
Buz Devri 3 (Ice Age 3) Full HD 1080p izle Filmfiz Özet:
Many ve Ellie artık karı-koca olmayı başarmışlardır. Hatta Ellie, Many'nin çocuğuna hamile kalmıştır. Bu yüzden de herkeste bir doğum heyecanı vardır. Sid ise kendisini çok yalnız ve dışlanmış hissediyordur. Tek başına gezmeye çıktığı bir anda buz çöker ve Sid 3 tane dinozor yumurtası bulur. Yumurtaları alıp sahiplenen Sid, dinozor bebekler doğduğunda büyük bir sorumluluk altına girer. Many bu yumurtaların Sid'e ait olmadığını ve başlarına belaya açacağını söyleyince Sid bunu reddeder ve beklenilen olur. Dinozor bebelerin anneleri evlatlarını almak için gelir. Dinozor evlatlarıyla birlikte Sid'ide yanında yer altına götürünce Many, Diego, Ellie ve Keseli Sıçanlar büyük bir maceraya atılıp yer altına dinozorların ve nesli tükendiğine inanılan dinozor türlerinin arasına gireceklerdir. Fakat yer altının efendisi dev dinozor Rody her zaman peşlerinde olacaktır.


Buz Devri 3 (Ice Age 3) isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.


Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır. Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.Film izle
  •  Süre: 94 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 402
  • BEĞEN: 1
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
Yorum Alanı