Buz Devri 2 (Ice Age 2) izle

-

Ice Age: The Meltdown

Buz Devri 2 (Ice Age 2) izle
Buz Devri 2 (Ice Age 2) Animasyon Türkçe Dublaj izle Filmfiz Özet:
Many, Sid ve Diego artık bir ekip olurlar. Birlikte zor bir mücadele verip hem hayatta kalıp, hem bebeği ailesini teslim edip, hem de kaplan sürüsünü alt etmeyi başarmışlardır. Şimdi ise Many kendi türünden hiç bir hayvan göremeyince kendisinin tek kaldığını düşünmeye başlar. Tam da bu anda Ellie adında başka bir mamut ile karşılaşır. Fakat Ellie bir mamut gibi değilde bir Keseli sıçan gibi davranmaktadır. Many ise bu durumu düzeltmek isteyecektir. Fakat ısınan hava şartları Many, Sid, Diego ve bir çok hayvanın hayatta kalma içgüdülerini devreye sokacaktır.


Buz Devri 2 (Ice Age 2) filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Buz Devri 2 (Ice Age 2) filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı ve Orjinal dilinde sitemizden izleyebilirsiniz.


Buz Devri 2 (Ice Age 2) isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.


Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır. Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.Film izle
  •  Süre: 91 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 664
  • BEĞEN: 1
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
Yorum Alanı