Buz Devri 1 (Ice Age 1) izle

-

Ice Age

Buz Devri 1 (Ice Age 1) izle
Buz Devri 1 - (Ice Age 1) Türkçe Dublaj Full HD 1080p izle Filmfiz Özet:
Günümüzden 20 bin yıl önce dünyamız pürüzsüz güzelliktedir. Dünyamız çok harika ve tehlikelidir. Dünyanın değişen iklimlerinden dolayı bir çok hayvan bulundukları yerden hayatta kalmak için daha sıcak yerlere göç etme telaşına girerler. Bu hayvanlardan bir tanesi Many adındaki Mamuttur. Bir de Sid vardır. İkilinin yolu kesişir ve birlikte büyük bir yolculuğa çıkarlar. Kaybolan bir insanın bebeğini sahiplenen Many ve Sid, bebeği ailesine götürmek ve kırılan buzlarda hayatta kalmak için büyük mücadele edeceklerdir.


Buz Devri 1 (Ice Age 1) filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Buz Devri 1 (Ice Age 1) filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı ve Orjinal dilinde sitemizden izleyebilirsiniz.


Buz Devri 1 (Ice Age 1) isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.


Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır. Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.Film izle
 •  Süre: 81 Dakika
 • Ülke:
 • İZLENME: 2.144
 • BEĞEN: 3
 • BEĞENME: 2
 • 1080P
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Doruk Berk İnan 3 Nisan 2020 17:26:31

  mükemmel.küfürler olsada mükemmel.film bitmeden yorum yapsamda harikulade