Bir Yıldız Doğuyor (A Star Is Born) Türkçe Dublaj Full HD 1080p izle

-

A Star Is Born

Bir Yıldız Doğuyor (A Star Is Born) Türkçe Dublaj Full HD 1080p izle
Filmfiz Özet:
Zamanında çok ünlü olan country müzisyeni Jackson artık forsunu kaybetmiş ve yavaş yavaş bitmeye başlayan bir müzisyendir. Tam bu sırada ise kaderin cilvesiyle Ally adında çok yetenekli ve tanınmayan bir müzisyen ile tanışır. Zaman geçtikçe birlikte zaman geçiren Jackson ve Ally'nin arasında aşk başlayacaktır. Jackson ise Ally'nin tanınması için elinden geleni yapacaktır. Yavaş yavaş tanınan ve Jackson'u geride bırakan Ally biraz zaman geçtikten sonra ünlü bir müzisyen olur. Jackson ise bu durumu farklı bakış açılarına maruz kalarak art niyetli bulmaya başlar. Jackson kendisini tekrar eskisi gibi şanına kavuşturmak için elinden geleni yapacaktır. Zaman geçtikçe ilişkileri hasar alan Jackson ve Ally birlikte kalabilecekler midir?


Bir Yıldız Doğuyor (A Star Is Born) filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Bir Yıldız Doğuyor (A Star Is Born) filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı ve Orjinal dilinde sitemizden izleyebilirsiniz.


Bir Yıldız Doğuyor (A Star Is Born) isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.


Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır. Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.Film izle
  •  Süre: 135 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 2.536
  • BEĞEN: 1
  • BEĞENME: 2
  • 1080P
Yorum Alanı