9.7
Toplamda 2 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Ben Kimim? (Who Am I ?) Türkçe Dublaj Tek Parça Full HD izle

-

Kein System ist sicher

Ben Kimim? (Who Am I ?) Türkçe Dublaj Tek Parça Full HD izle
Filmfiz Özet:
Benjamin anne ve babasının ölümü üzerine büyük annesiyle birlikte yaşamış bir çocuktur. Toplum ile arasında her zaman mesafe olan ve iletişim konusunda eksikliği olan Benjamin dikkatini ve odağını sadece internet'e çevirir. Bilgisayarın başında uzun zaman geçiren Benjamin internet'in karanlık tarafıyla da iç içe olur. Bir Hacker'a dönüşen Benjamin küçüklükten beri aşık olduğu kızı etkilemek için bir üniversitenin sınav sorularını çalmaya çalışır. Fakat güvenlik tarafından yakalanır ve kamu cezasına çarptırılır. Tam bu anda Max adında farklı bir Hacker ile tanışır. Benjamin ilk başta çekinse de daha sonra Max'in diğer Hacker arkadaşları Stephan ve Paul ile yakınlaşır. Birlikte CLAY adında bir Hack grubu oluştururlar. Dünyaca tanınmak ve büyük emeller için kurulan CLAY grubu yaptıkları faaliyetler sonrası dikkatleri üstlerine çekeceklerdir. Grup hem bir arada kalıp hem hacker gruplarla, hem rus mafyalarla, hemde FBI ajanları ile mücadele etmek zorunda kalacaklardır.


Ben Kimim? (Who Am I ?) filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Ben Kimim? (Who Am I ?) filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı ve Orjinal dilinde sitemizden izleyebilirsiniz.


Ben Kimim? (Who Am I ?) isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.


Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır.
Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.
  •  Süre: 101 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 1.262
  • BEĞEN: 2
  • BEĞENME: 2
  • 1080P
Yorum Alanı