5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Batman v Superman: Adaletin Şafağı Türkçe Dublaj Full HD 1080p izle

-

Batman v Superman: Dawn of Justice

Batman v Superman: Adaletin Şafağı Türkçe Dublaj Full HD 1080p izle
Filmfiz Özet:
Superman Man of Steel'daki insanlık için verilen büyük savaşı kazanır. Fakat Metropolisten geriye sadece büyük bir yıkım kalmıştır. İnsanlar artık Superman'in yarardan çok zarar verdiğini düşünmektedirler. Bütün bu olanları gören Bruce Wayne sessiz kalamaz ve Metropolis'e gelir. Birbirleri ile tanışan ikili, Bruce Wayne'nin, Superman'dan hoşlanmamaya başlamasından sonra gerilirler. Yavaş yavaş birbirlerine karşı dolan ikili çok büyük bir savaşa gireceklerdir. Bu durumdan faydalanmak isteyen Lex Luthor'un yarattığı Doomsday Metropolis'i yok etmek için harekete geçince Batman ile Superman güçlerini birleştirmeye karar verirler. Bir de süper kahramanlarımıza Wonder Woman'da destek olmak için gelecektir.


Batman v Superman: Adaletin Şafağı filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Batman v Superman: Adaletin Şafağı filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı ve Orjinal dilinde sitemizden izleyebilirsiniz.


Batman v Superman: Adaletin Şafağı isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.


Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır.
Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.
  •  Süre: 151 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 554
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 1
  • 1080P
Yorum Alanı