9.3
Toplamda 5 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Batman Kara Şövalye izle

-

The Dark Knight

Batman Kara Şövalye izle
Batman Kara Şövalye (Batman The Dark Knight) Türkçe Dublaj Full HD izle Filmfiz Özet:
Yıllardır sükunetini ve sakinliğini koruyan Gotham insanları, Joker'in tekrar ortaya çıkmasıyla sokaklar tekrar kötülüğe kalır. Joker çok keskin ve çok tehlikeli planlar ile Gotham şehrini himayesi altına almaya kararlıdır. Batman ise aklındaki soru işaretleriyle başa çıkmaya çalışmaktadır. Batman aklı doluyken Jokerin planlarını anlayamaz. Her zaman Jokerin bir adım gerisinde olan Batman büyük tehlike altında olan Gotham insanlarını kurtarabilecek midir?


Batman Kara Şövalye (Batman The Dark Knight) filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Batman Kara Şövalye (Batman The Dark Knight) filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı ve Orjinal dilinde sitemizden izleyebilirsiniz.


Batman Kara Şövalye (Batman The Dark Knight) isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.


Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır.
Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.
  •  Süre: 152 Dakika
  • Ülke: ,
  • İZLENME: 1.113
  • BEĞEN: 1
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
Yorum Alanı