Baba 2 izle

-

The Godfather: Part II

Baba 2 izle
Baba 2 (The Godfather 2) Full HD 1080p izle Filmfiz Özet:
Baba filminin devam halkası olan filmde; Amerikanın en büyüğü olan Baba (Vito Corleone)'in gençliğine ve nasıl yükseldiği konu alınıyor. Genç ve hırslı Vito Corleone 1910 yılında memleketi Sicilya'dan, New York'a göç eder. Eline geçen bütün imkanları kullanır ve her yerde çalışarak hayatını düzene sokar. Bir çok insan tarafından da hem takdir edilip hem korkulan insan olmayı başarır. Michael Corleone ise babası Vito Corleone'nin aksine daha sakin ve mafya işlerine hiç bulaşmak istemeyen bir adamdır. Fakat kader onu babası gibi tehlikeli işlerin ortasına götürecektir. 1950'li yıllarda ailenin yürüttüğü yerler olan Las Vegas, Hollywood ve Küba arasındaki köprü olacaktır. Fakat karşısına bir çok engel çıkacaktır.


Baba 2 (The Godfather 2) filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Baba 2 (The Godfather 2) filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı ve Orjinal dilinde sitemizden izleyebilirsiniz.


Baba 2 (The Godfather 2) isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.


Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır.
Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.
  •  Süre: 200 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 1.719
  • BEĞEN: 4
  • BEĞENME: 1
  • 1080P
Yorum Alanı