Baba 1 izle

-

The Godfather

Baba 1 izle
Baba 1 (The Godfather 1) Türkçe Dublaj izle Filmfiz Özet:
Akdeniz de bir ada olan Sicilya'dan ekonomik sorunlar ve yaşam şartları yüzünden göç eden Corleone ailesi kendilerine Amerika da yaşamak için yer bulurlar. Aile yavaş yavaş Amerika'ya alışırken etraftaki güçlü tarafların baskılarına maruz kalırlar. Yapmaya çalıştıkları her işin üstüne yatmaya çalışanlara karşılık veren aile yavaş yavaş büyümeye ve güç toplamaya başlar. Gün geçtikçe kendilerini akıl almaz bir konumda bulan aile her geçen gün isimlerini herkese duyurmaya başlar. Önlerine çıkan herkesi birer birer yok etmeye başlayan aile Corleone yavaş yavaş Amerika'nın en korkulan ailelerinden olurlar. Fakat bu durumdan rahatsız olan bir çok insan olacaktır. Entrikalar, suikastlar ve daha bir çok sorun olacaktır. Fakat Corleone'ler mafyadan çok aile gibi kalmaya çalışacaklardır.


Baba 1 (The Godfather 1) filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Baba 1 (The Godfather 1) filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı ve Orjinal dilinde sitemizden izleyebilirsiniz.


Baba 1 (The Godfather 1) isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.


Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır.
Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.
  •  Süre: 175 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 1.508
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
Yorum Alanı