5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Aşkın Krallığı (A United Kingdom) Türkçe Dublaj izle

-

A United Kingdom

Aşkın Krallığı (A United Kingdom) Türkçe Dublaj izle
Filmfiz Özet:
Londra'da yüksek derecede eğitim görmekte olan; Seretse Khama aslında burada kendisini geliştirip Veliaht'ı olduğu Afrika'nın güney kısmında yaşayan Bamangwato halkının kralı olarak dönecektir. Okul ortamının daveti üzerine bir partiye giden Seretse partide çok güzel bir kadın olan İngiliz Ruth Williams ile tanışır. İkili birbirlerine kısa süre içerisinde aşık olurlar. Günler ayları kovalar. Artık Veliaht kralın halkının yanına dönmesi gerekir. Aşkından vazgeçmeyen Seretse sevgilisi Ruth'uda yanına alır. Fakat halkın ileri gelen insanları bu ilişkinin karşıtı tutum sergilerler. Fakat Seretse aşkından vazgeçmeyecektir.


Aşkın Krallığı (A United Kingdom) filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Aşkın Krallığı (A United Kingdom) filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı ve Orjinal dilinde sitemizden izleyebilirsiniz.


Aşkın Krallığı (A United Kingdom) isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.


Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır.
Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.
  •  Süre: 105dk Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 684
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
Yorum Alanı