9.0
Toplamda 1 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Arabalar 3 izle

-

Cars 3

Arabalar 3 izle
Arabalar 3 - (Cars 3) Full HD Türkçe Dublaj izle Filmfiz Özet:
Zamanın en iyi yarışçısı olan ve tüm zamanların en iyi yarışçılarından birisi olarak gösterilen McQueen artık yavaş yavaş yaşlandığını anlamaya başlar. Çünkü yeni nesil teknolojik yarış arabaları ve bu arabaların aldıkları eğitimler artık McQueen'i geride bırakmaya başlamıştır. McQueen, Jackson Storm adında bir teknolojik son model yarış arabasının gerisinde kalmaya başladığında kendisini Cruz Ramirez'in önderliğindeki Simülasyonlara sokarak yeni nesil bir araba olmayı hedefler. Fakat McQueen çıktığı bu büyük macerada kendisi gibi bir yarışçıyı keşfedecektir.


Arabalar 3 (Cars 3) filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Arabalar 3 (Cars 3) filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı ve Orjinal dilinde sitemizden izleyebilirsiniz.


Arabalar 3 (Cars 3) isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.


Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır. Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.Film izle
  •  Süre: 109 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 1.285
  • BEĞEN: 2
  • BEĞENME: 1
  • 1080P
Yorum Alanı