10.0
Toplamda 1 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Arabalar 2 (Cars 2) Full HD 1080p izle

-

Cars 2

Arabalar 2 (Cars 2) Full HD 1080p izle
Filmfiz Özet:
Şimşek McQueen kaybolduğu Radiator kasabasında kendini bulup eskilerin en iyisi olan hocası Doc Hudson Hornet ile birlikte büyük bir başarı sergilemiştir. Tam anlamda kendisini de bulmuştur. Artık kusursuz bir şampiyon olan McQueen'e dünyanın en iyi yarışçılarının katıldığı büyük bir yarış turnuvasından teklif gelir. McQueen bu teklifi kabul etmek istemese de Mater ile birlikte gitmeyi kabul eder. Fakat yarışlarda büyük komplolar olacak ve arabalar büyük tehlike altında olacaklardır. Mater ise istemeden de olsa bu büyük turnuvanın kurtulması için gizli ajanlar ile birlikte çalışacaktır. McQueen ise diğer yarışçı arabalar gibi büyük bir saldırı hedefinde olacaktır.


Arabalar 2 (Cars 2) filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Arabalar 2 (Cars 2) filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı ve Orjinal dilinde sitemizden izleyebilirsiniz.


Arabalar 2 (Cars 2) isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.


Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır. Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.Film izle
  •  Süre: 106 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 817
  • BEĞEN: 1
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
Yorum Alanı