5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Altız (Sextuplets) Türkçe Dublaj Full HD 1080p izle

-

Sextuplets

Altız (Sextuplets) Türkçe Dublaj Full HD 1080p izle
Filmfiz Özet:
Alan her zaman başarıdan yana olan ve anne babasını tanımayan kendi halinde bir adamdır. Yıllarını verdiği iş yerinde büyük kariyer sahibi, saygın bir insan olur. Eşinin hamile oluşu ve baba olması isteği ile günden güne heyecanlanan Alan yıllar sonra hiç tanımadığı kardeşi Russel tarafından altız bebek olarak dünyaya geldiğini öğrenir. Kardeşlerini bulmak isteyen Alan büyük bir bir maceraya atılacaktır.


Altız (Sextuplets) filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Altız (Sextuplets) filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı ve Orjinal dilinde sitemizden izleyebilirsiniz.


Altız (Sextuplets) isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.


Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır.
Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.
  •  Süre: 100 Dakika
  • İZLENME: 807
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
Yorum Alanı