8.0
Toplamda 3 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Alis Harikalar Diyarında: Aynanın İçinden izle

-

Alice Through the Looking Glass

Alis Harikalar Diyarında: Aynanın İçinden izle
Filmfiz Özet:
Alice babasıyla birlikte 3 yıl boyunca denizlerde kalmıştır. Daha sonra ise Londra'ya geri dönmek için yola çıkar. Alice yolda sihirli bir ayna bulur ve tekrardan çok sevdiği harikalar diyarına döner. Alice bütün arkadaşlarıyla hasret giderir. Fakat aralarında Çılgın Şapkacı'da bir sorun fark eder. Arkadaşının sorununu düzeltmek isteyen Alice geçmişe dönmek zorunda kalır.


Alis Harikalar Diyarında: Aynanın İçinden filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Alis Harikalar Diyarında: Aynanın İçinden filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı ve Orjinal dilinde sitemizden izleyebilirsiniz.


Alis Harikalar Diyarında: Aynanın İçinden isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.


Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır.
Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.
  •  Süre: 113 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 831
  • BEĞEN: 1
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
Yorum Alanı