5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Alexander ve Ailesi Felaket, Korkunç, Berbat, Çok Kötü Bir Gün izle

-

Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day

Alexander ve Ailesi Felaket, Korkunç, Berbat, Çok Kötü Bir Gün izle
Filmfiz Özet:
Alex 12 yaşındaki bir çocuktur. Hep başına gelen talihsizliklerden dolayı çok şikayetçi ve bu durumu ailesiyle paylaştığında yardım bulamaz. Alex'in doğum günü gecesi dilediği dilek ailesininde kendisi gibi yaşadığı talihsizlikleri yaşaması olunca hep beraber kalkan aile için felaket bir gün olacaktır.


Alexander ve Ailesi Felaket, Korkunç, Berbat, Çok Kötü Bir Gün filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Alexander ve Ailesi Felaket, Korkunç, Berbat, Çok Kötü Bir Gün filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı ve Orjinal dilinde sitemizden izleyebilirsiniz.


Alexander ve Ailesi Felaket, Korkunç, Berbat, Çok Kötü Bir Gün isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.


Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır.
Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.
  •  Süre: 81 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 716
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 1
  • 720P
Yorum Alanı