3.0
Toplamda 1 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Adalet 2 (The Equalizer 2) Türkçe Dublaj izle

-

The Equalizer 2

Adalet 2 (The Equalizer 2) Türkçe Dublaj izle
Filmfiz Özet:
CIA ajanı Robert McCall emekliliğinden uzun yıllar geçmesine rağmen hala haksızlığa uğrayanların yanında olup mazlumlar için savaşmaktadır. Kendi adalet çerçevesi içinde adalet dağıtan Robert her gün ceza çekmesi gereken kişileri cezalandırmaktadır. Bir gün en sevdiği ve en yakın arkadaşı olan Susan Plummer öldürülür. Kimin öldürdüğü konusunda görgü tanığı ve hiç bir iz yoktur. Robert ise bu durumu öğrenir. Arkadaşının intikamı için büyük bir hırs ile çalışmaya başlar.


Adalet 2 (The Equalizer 2) filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Adalet 2 (The Equalizer 2) filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı ve Orjinal dilinde sitemizden izleyebilirsiniz.


Adalet 2 (The Equalizer 2) isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.


Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır.
Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.
  •  Süre: 122 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 1.737
  • BEĞEN: 1
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
Yorum Alanı