5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

300 Spartalı 2: Bir İmparatorluğun Yükselişi izle

-

300: Rise of an Empire

300 Spartalı 2: Bir İmparatorluğun Yükselişi izle
Filmfiz Özet:
Pers İmparatorluğunun kralı Darius dünyanın en güçlü ve en kalabalık ordusuna sahiptir. Fakat özgür Yunanistan'ı duyan Kral Darius, Yunanistan'ı ele geçirmek için bir sefer düzenler. Darius ve ordusu Yunanistan sahillerine gelmişlerdir. Tam o anda politik ve askeri anlamda güçlü bir adam olan Themistokles eline geçirdiği bir ok ile kral Darius'u vurmuştur. Darius vurulduğu için savaş durmak zorunda kalmıştır. Yıllar sonra ise Darius ölür. Kral Darius'un oğlu Kserkses bütün dünyanın gördüğü en güçlü orduları toplayarak Yunanistan'ı yok edeceğine yemin eder. Yunanistan'ın ise hala içinde sorunları vardır.


300 Spartalı 2: Bir İmparatorluğun Yükselişi filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. 300 Spartalı 2: Bir İmparatorluğun Yükselişi filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı ve Orjinal dilinde sitemizden izleyebilirsiniz.


300 Spartalı 2: Bir İmparatorluğun Yükselişi isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.


Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır.
Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.
  •  Süre: 102dk Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 1.235
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
Yorum Alanı