6.8
Toplamda 15 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

12 Savaşçı izle

-

12 Strong

12 Savaşçı izle
12 Savaşçı - (12 Strong) Türkçe Dublaj Full HD 1080p izle Filmfiz Özet:
11 Eylül 2001 tarihinde yapılan saldırı sonrası Amerikan hükumeti tarafından kurulan Yeşil bereliler olarak adlandırılan birim görev almak için hazır durumda beklemektedir. 12 kişilik gruptan oluşan ekip hükumet tarafından Kuzey İttifakı lideri Raşid ile iş birliği yaparlar. İş birliği neticesinde Afganistan'ın dağlarında Taliban askerleriyle büyük bir mücadelenin içine girecektir. Gün geçtikçe bu büyük mücadele ve arkasındaki sırlar yerini büyük bir savaşa bırakacaktır.


12 Savaşçı (12 Strong) filmini sitemizden izlediğiniz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. 12 Savaşçı (12 Strong) filmini sitemizden 1080p, Full HD, Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı ve Orjinal dilinde sitemizden izleyebilirsiniz.


12 Savaşçı (12 Strong) isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz.


Bizden aldığınız hizmeti yeterli bulursanız filmin altına bir yorum ve bir beğeni bırakmanızı sizlerden rica ediyoruz. Aldığınız hizmeti yakınlarınıza önermeniz bizleri daha da ileriye taşıyacaktır. Türkiye'nin yeni trendi filmfiz.net iyi seyirler diler.Film izle
  •  Süre: 130 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 1.406
  • BEĞEN: 5
  • BEĞENME: 3
  • 1080P
Yorum Alanı